ksiazka tytuł: Elizabeth autor: Barbara Taylor Bradford
FORMY I KOSZTY DOSTAWY
  • 0,00 zł
Produkt w wersji cyfrowej - więcej informacji tutaj

Elizabeth

Wersja elektroniczna (brak aktualizacji)
Wydawnictwo: Świat Książki
ISBN: 978-83-273-0038-6
Wydanie: 2012 r.
Język: polski

Dostępność: aktualnie niedostępny
27,90 zł 26,50 zł
eKsiążka
EPUB

Ostatni tom wspaniałej trylogii o dynastii z Ravenscar

Niewielu autorów potrafi przykuć uwagę czytelnika w taki sposób jak Barbara Taylor Bradford. Od jej książek naprawdę nie można się oderwać.
"The Guardian"

To jej najciekawsza powieść. Miłość, suspens, intrygi i zdrady. Żywe postaci. Świetnie skonstruowana akcja.
"RomanticTimes BOOKreviews"

Na czele rodzinnej firmy o znaczeniu światowym staje dwudziestopięcioletnia Elizabeth Deravenel. Charyzmatyczna i ambitna dziewczyna musi się zmagać z intrygami i uprzedzeniami, bo w firmie od początku kierowanej przez mężczyzn niełatwo wywalczyć sobie należytą pozycję. Przyjdzie jej też zmierzyć się z dalszą rodziną, która rości sobie prawo do spadku, a także niemal ze wszystkimi w obronie jedynej i prawdziwej miłości…

 

Barbara Taylor Bradford - ceniona autorka literatury kobiecej. Jej debiut Kariera Emmy Harte od razu stał się światowym bestsellerem, a kolejne powieści, m.in.:  Spadkobiercy Emmy Harte, Zaginione dzieciństwo, A jednak miłość powtórzyły ten sukces. Trylogia Dynastia z Ravenscar, Spadkobiercy z Ravenscar, Elizabeth uważana jest za jej wielkie osiągnięcie. Książki zostały opublikowane w 90 krajach i sprzedane w nakładzie ponad  81 milionów egzemplarzy.