O KSIĘGARNI

Księgarnia internetowa Jaś i Małgosia
Księgarnia nasza istnieje od grudnia 1991 roku. Właścicielami są Krystyna i Zbigniew Skłodowscy.
Bajeczna” nazwa Jaś Małgosia nie została wymyślona przez nas, lecz otrzymaliśmy ją wraz z  szyldem po poprzednich użytkownikach lokalu.
Nazwa nam się spodobała i  została zaakceptowana przez naszych klientów.

Priorytetem naszej księgarni jest oferta książek obcojęzycznych – podręczników do nauki j. Obcych (wszystkie poziomy), literatura w tychże językach, książki do corocznego konkursu FOX, pomoce metodyczne m.in. Fiszki, kursy do samodzielnej nauki wyd. PONS, EDGARD.

Nie ograniczamy sie jedynie do pozycji językowych.

Bardzo dużą wagę przykładamy do pozycji wczesnoedukacyjnych - elementarze, nauka pisania, liczenia, ćwiczenia grafomotoryczne, literatura dla najmłodszych.

Posiadamy również szeroką ofertę nowości wydawniczych, literatury pięknej, przewodników turystycznych i map, albumów, słowników.

Jesteśmy ZŁOTYM SKLEPEM  luksusowych artykułów piśmienniczych - PARKER, WATERMAN.

Nasza oferta to również produkty: SHEAFFER, CROSS. Są to marki o bardzo długiej tradycji, cechują się bardzo dobrą jakością i ciekawym design'em.

Te marki to funkcjonalność oraz wysoka jakość w przystępnej cenie, Produkty te zostały zaprojektowane z myslą o ich jak najdłuższym użytkowaniu. Są znane i cenione za swoją jakość, przystępną cenę, długą gwarancję co czyni ich jedną z najbardziej znaną międzynarodową marek.

W swojej ofercie posiadamy ROTRINGA – markę dobrze znaną z wysokiej jakości swoich produktów kreślarskich. Nasza propozycja to również kalkulatory – finansowe, naukowe, graficzne. Jesteśmy przedstawicielem CASIO i CITIZENA. W ich ofercie są również kalkuratory kieszonkowe, biurowe, drukarki. Jest to marka sprawdzona, na która można liczyć, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. Ich produkty objete są gwarancją do 3lat.

Nasza oferta to równiez PIATNIK, PAPERBLANKS, szachy drewniane. To również szeroka oferta kalendarzy, art. Szkolnych i biurowych.

Kolejny sezon proponujemy kalendarze PAPERBLANKS 18miesięczne.

Od ponad 20 lat dbamy o najbardziej wymagającego odbiorcę. Z pewnością znajdzie Pan/Pani coś odpowiedniego dla siebie.

Z przyjemnością podajemy do wiadomości, że nasza księgania zostało wyróżniona 1 miejscem w konkurskie Polskiej Izby Książki "Moja ulubiona księgania".

Zostaliśmy wskazani jako ulubiona księgania przez naszego klienta Pana Pawła Skolimowskiego .

Informacje o konkurskie poniżej:

http://www.pik.org.pl/komunikaty/263/laureaci-konkursu-quotmoja-ulubiona-ksiegarniaquot-juz-znani

 

Serdecznie zachęcamy do zakupów !!!

 

 

Księgarnia "JAŚ I MAŁGOSIA" Zbigniew Skłodowski
ul. Pułaskiego 47
08-110, Siedlce
Tel/Fax 25 632 70 97
tel. 532-404-973
www.ksiegarnia.siedlce.pl
mail; ksiegarnia.jim@onet.pl
38 9194 0007 0001 3202 2000 0010 BS Siedlce
NIP; 821-000-38-36